ارتباط با مورمور

ایران

تهران | قیطریه

Email:  [email protected]
Phone:  +98 910 908 7458

  • برای ارتباط با مورمور جهت مشارکت، همکاری، مشاوره و پیشنهاد یا فروش محصول از طریق فرم ارتباط در سریع‌ترین زمان ممکن مدیران مورمور پاسخگو هستند.

پیام شما به مورمور

CONTACT INFORMATION

cropped-لوگو-فروشگاه-مورمور-murmur.png

IRAN

لطفا هر سوالی که دارید براحتـی مطرح نمایید از نظر ایده پیشنهاد همکاری تا مشارکت و فروش برای ما ایمیل بفرستید و ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار خواهیم نمود.

  • برای رفع مشکل یا راهنمایی فوری در خرید و دانلود یا تغییرات لازم برای حساب کاربری می‌توانید از پشتیبانی آنلاین استفاده نمایید.
شما هم در فرهنگ خرید مشارکت کنید.

همکاری با مورمور

مورمور یک پلت فرم واسطه برای فروشنده‌ها نیست برخلاف تمام سایت‌های فروش که با هدف ارائه هرچه بیشتر محصولات فعالیت میکنند در مورمور هر محصول توسط متخصصین کارشناسی و با قیمت گذاری درست و دقیق ارائه می‌شود.

مشتریان مورمور نسبت به برند خریداری شده وفاداری بیشتری خواهند داشت. چرا که هدف مورمور فقط فروش محصول نیست و با کارشناسی و توضیح تخصصی به مشتریان آموزش خرید درست و دقیق را می‌دهد.

هدف مورمور حذف سردرگمی و کاهش هزینه‌های ناشی از عدم اطلاع و خریدهای نابجاست. پس مورمور با آموزش خرید درست علاوه بر عرضه محصولات با کیفیت و خاص به مشتریان خود نگاهی متفاوت برای خرید را آموزش داده است.

بزرگترین ناراحتی هر خریداری قطعا عدم اعتماد و اطمینان از تنوع محصولات و تفاوت قیمت‌هاست. مورمور با ارائه برترین محصولات به صورت تک قیمتی توانسته است خرید با اطمینان را برای مشتریان خود ارائه دهد.

برای ارائه محصولات خود در مورمور باید نگاه خاص و متفاوتی در زمینه فروش داشته باشید. هدف اول شما باید آموزش خرید و بعد ارائه محصول باشد. در این صورت مورمور تمام تلاش خود را در جهت عرضه محصولات بکر شما خواهد کرد.

ثبت سفارش و ارسال

اطلاعات ارسال و دریافت

خرید در پلت فرم فروشگاه مورمور ساده و لذت بخش است. با مشاهده محصولات در فروشگاه مورمور و بررسی توضیحات با یک کلیک ساده محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید. در مورمور برای انتخاب محصولات متفاوت نیازی به انجام مراحل تکراری خسته کننده نیست.

در مورمور هر محصول به صورت دقیق تخصصی و با کیفیت با قیمت درست و با ثبات عرضه می‌شود پس برای هر محصول ارزش قائلیم و درخور نوع محصول و ارسال هزینه هم دریافت خواهد شد.

بعد از ثبت سفارش توسط شما، وابسته به نوع محصول و طبق مدت زمان ارسال هر محصول که در توضیحات محصول ارائه شده است مراحل ارسال با پیک یا پست پیشتاز انجام خواهد شد. بررسی 

هر سفارش به محض تایید وارد مراحل ارسال خواهد شد و هماهنگی با خریدار انجام می‌شود.