نمایش 1–12 از 28 نتیجه

زیباترین محصولات هنری

با بزرگترین هنرمندان بهترین و زیباترین محصولات هنری را ارائه می‌نماییم.

فروشگاه مورمور فروشگاه هدیه آنلاین بهترین فروشگاه آنلاین murmur shop logo

هنری

پکیج هنرجویی سالوادور دالی

موجود

555/000 تومان
خرید
SKU: pacSalvador

پکیج هنرجویی سالوادور دالی، به سفارش و تایید استاد امیری نژاد به صورت تخصصی؛ برای هنرجویان رشته های مختلف هنرستانی در نظر گرفته شده است و شامل لوازم و متریال های تخصصی مرغوب و  مقرون به صرفه می باشد. لوازم موجود دراین پکیج به شرح زیر می باشد:

  • رنگ اکرلیک 75 میل وستا در رنگ های زرد اُکر ،آبی فیروزه ای ، سیاه ، سفید (از هر رنگ یک عدد)
  • یک عدد تکسچر 1 کیلویی وستا
  • یک عدد مقوا فابریانو 280 گرم
  • یک عدد قلمو زمینه خرم، شماره 4
  • یک عدد قلمو تخت خرم، شماره 5
  • یک عدد پالت تخت
  • 2 عدد ابر
  • 2 عدد طلق بی رنگ a3

پکیج هنرجویی فریدا کالو

موجود

695/000 تومان
خرید
SKU: pacFERIDA

پکیج هنرجویی فریدا کالو، به سفارش و تایید استاد امیری نژاد به صورت تخصصی؛ برای هنرجویان رشته های مختلف هنرستانی در نظر گرفته شده است و شامل لوازم و متریال های تخصصی مرغوب و  مقرون به صرفه می باشد. 

پکیج هنرجویی ون گوگ

موجود

870/000 تومان
خرید

پکیج هنرجویی ون گوگ، به سفارش و تایید استاد امیری نژاد به صورت تخصصی؛ برای هنرجویان رشته های مختلف هنرستانی در نظر گرفته شده است و شامل لوازم و متریال های تخصصی مرغوب و  مقرون به صرفه می باشد. لوازم موجود دراین پکیج یک بسته شش عددی گواش پنتل، دو عدد مقوای فابریانو مخصوص کار با گواش، سه عدد قلموی سرگرد خرم در سایزهای کوچک متوسط و بزرگ، یک عدد پالت تخم مرغی و یک عدد چسب کاغذی 2 سانتی متری می باشد.

تابلوی نقاشی تلائلو

موجود

520/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART017

تابلوی نقاشی تلائلو، تابلوی دکوراتیو به سبک برجسته در ابعاد 80×40 سانتیمتر می‌باشد. طرح اثر مورد نظر نمایی از زندگی روستایی در هاله ای از تلائلو  گرما بخش خورشید می باشد که به صورت انتزاعی و خلاقانه به آن پرداخته شده است. تابلوی نقاشی تلائلو به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی تلاطم

موجود

260/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART018

تابلوی نقاشی تلاطم، دو تابلوی دکوراتیو با طرح پازل که ابعاد هر پازل 20×20  سانتیمتر می باشد. مایش انتزاعی از ماهی و دریا که هر طرح تکمیل کننده طرح دیگر است نمایشی از حرکت و خروش و جریان زندگی دارد. تابلوی نقاشی تلاطم به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی خالق

موجود

820/000 تومان
SKU: 2021ART016

تابلوی نقاشی خالق، تابلوی دکوراتیو به سبک برجسته در ابعاد 50×50 سانتیمتر می‌باشد. متریال به کار رفته در این اثر رنگ اکرلیک قابل شسشتو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا روی بوم دیپ می باشد. پس زمینه اثر ساده و بدون بافت و به صورت تک رنگ و سوژه اصلی در قسمتهایی از بدن دارای بافت بسیار ظریف و نه چندان برجسته و همچنین قسمتهایی از بالهای پروانه به صورت برجسته تر با ورق طلا پرداخته شده است. تابلوی نقاشی خالق به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویا 1

موجود

160/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART019

تابلوی نقاشی رویا 1، تابلوی دکوراتیو به سبک ترکیب مواد  در ابعاد 10×10  سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک در ترکیب با مدیوم پورینگ ماده ای که جهت سیالیت و شفافیت بیشتر مواد رنگی به کار می‌رود  روی بوم می‌باشد. رویا مجموعه ای از طرح هایی با قدرت تخیل بالا به صورت سیال با مداومت و حرکت می باشد. تابلوی نقاشی رویا 1 به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویا 2

موجود

150/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART020

تابلوی نقاشی رویا 2، تابلوی دکوراتیو به سبک ترکیب مواد در ابعاد 10×10 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک در ترکیب با مدیوم پورینگ ماده ای که جهت سیالیت و شفافیت بیشتر مواد رنگی به کار می‌رود  روی بوم می‌باشد. رویا مجموعه ای از طرح هایی با قدرت تخیل بالا به صورت سیال با مداومت و حرکت می باشد. تابلوی نقاشی رویا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویا 3

موجود

180/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART021

تابلوی نقاشی رویا 3، تابلوی دکوراتیو به سبک ترکیب مواد در ابعاد 10×10 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ میکروبی که نوعی رنگ مخصوص رزین در ترکیب با رزین ؛ ماده ای شفاف و شیشه ای با مقاوت بالا، روی بوم می باشد. رویا مجموعه ای از طرح هایی با قدرت تخیل بالا به صورت سیال با مداومت و حرکت می باشد. تابلوی نقاشی رویا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویای کودکی

موجود

240/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART023

تابلوی نقاشی رویای کودکی، یک تابلوی تصویر سازی، با تکنیک چاپ دستی در ابعاد 20×20 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک روی بوم است. تمامی قسمت های اثر توسط شابلون های مخصوص و به صورت چاپ دستی بدون استفاده و به کار گیری قلمو ساخته و پرداخته شده است. تابلوی نقاشی رویای کودکی به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی سکوت

موجود

340/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART022

تابلوی نقاشی سکوت، یک تابلوی تصویر سازی، با تکنیک چاپ دستی در ابعاد 40×30 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک روی بوم است. تمامی قسمت های اثر توسط شابلون های مخصوص و به صورت چاپ دستی بدون استفاده و به کار گیری قلمو ساخته و پرداخته شده است. تابلوی نقاشی سکوت به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی شکوفا 1

Available on backorder

250/000 تومان
خرید
SKU: 2021ART011

تابلوی نقاشی شکوفا 1، تابلوی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 15×15سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. بافت سخت ایجاد شده در تقابل با طرح لطیف و رنگ های ملایم کنتراست معنایی مطلوبی به اثر بخشیده است. تابلوی نقاشی شکوفا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.