زیباترین محصولات هنری

با بزرگترین هنرمندان بهترین و زیباترین محصولات هنری را ارائه می‌نماییم.

نمایش دادن همه 25 نتیجه

فروشگاه مورمور سامانه هدیه آنلاین با خدمات بسیار هنری ورزشی علمی مهارتی

تابلوی نقاشی تلائلو

تومان 520/000

تابلوی نقاشی تلائلو، تابلوی دکوراتیو به سبک برجسته در ابعاد 80×40 سانتیمتر می‌باشد. طرح اثر مورد نظر نمایی از زندگی روستایی در هاله ای از تلائلو  گرما بخش خورشید می باشد که به صورت انتزاعی و خلاقانه به آن پرداخته شده است. تابلوی نقاشی تلائلو به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی تلاطم

تومان 260/000

تابلوی نقاشی تلاطم، دو تابلوی دکوراتیو با طرح پازل که ابعاد هر پازل 20×20  سانتیمتر می باشد. مایش انتزاعی از ماهی و دریا که هر طرح تکمیل کننده طرح دیگر است نمایشی از حرکت و خروش و جریان زندگی دارد. تابلوی نقاشی تلاطم به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی خالق

تومان 820/000

تابلوی نقاشی خالق، تابلوی دکوراتیو به سبک برجسته در ابعاد 50×50 سانتیمتر می‌باشد. متریال به کار رفته در این اثر رنگ اکرلیک قابل شسشتو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا روی بوم دیپ می باشد. پس زمینه اثر ساده و بدون بافت و به صورت تک رنگ و سوژه اصلی در قسمتهایی از بدن دارای بافت بسیار ظریف و نه چندان برجسته و همچنین قسمتهایی از بالهای پروانه به صورت برجسته تر با ورق طلا پرداخته شده است. تابلوی نقاشی خالق به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویا 1

تومان 160/000

تابلوی نقاشی رویا 1، تابلوی دکوراتیو به سبک ترکیب مواد  در ابعاد 10×10  سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک در ترکیب با مدیوم پورینگ ماده ای که جهت سیالیت و شفافیت بیشتر مواد رنگی به کار می‌رود  روی بوم می‌باشد. رویا مجموعه ای از طرح هایی با قدرت تخیل بالا به صورت سیال با مداومت و حرکت می باشد. تابلوی نقاشی رویا 1 به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویا 2

تومان 150/000

تابلوی نقاشی رویا 2، تابلوی دکوراتیو به سبک ترکیب مواد در ابعاد 10×10 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک در ترکیب با مدیوم پورینگ ماده ای که جهت سیالیت و شفافیت بیشتر مواد رنگی به کار می‌رود  روی بوم می‌باشد. رویا مجموعه ای از طرح هایی با قدرت تخیل بالا به صورت سیال با مداومت و حرکت می باشد. تابلوی نقاشی رویا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویا 3

تومان 180/000

تابلوی نقاشی رویا 3، تابلوی دکوراتیو به سبک ترکیب مواد در ابعاد 10×10 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ میکروبی که نوعی رنگ مخصوص رزین در ترکیب با رزین ؛ ماده ای شفاف و شیشه ای با مقاوت بالا، روی بوم می باشد. رویا مجموعه ای از طرح هایی با قدرت تخیل بالا به صورت سیال با مداومت و حرکت می باشد. تابلوی نقاشی رویا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی رویای کودکی

تومان 240/000

تابلوی نقاشی رویای کودکی، یک تابلوی تصویر سازی، با تکنیک چاپ دستی در ابعاد 20×20 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک روی بوم است. تمامی قسمت های اثر توسط شابلون های مخصوص و به صورت چاپ دستی بدون استفاده و به کار گیری قلمو ساخته و پرداخته شده است. تابلوی نقاشی رویای کودکی به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی سکوت

تومان 340/000

تابلوی نقاشی سکوت، یک تابلوی تصویر سازی، با تکنیک چاپ دستی در ابعاد 40×30 سانتیمتر می‌باشد. متریال مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک روی بوم است. تمامی قسمت های اثر توسط شابلون های مخصوص و به صورت چاپ دستی بدون استفاده و به کار گیری قلمو ساخته و پرداخته شده است. تابلوی نقاشی سکوت به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی شکوفا 1

تومان 250/000

تابلوی نقاشی شکوفا 1، تابلوی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 15×15سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. بافت سخت ایجاد شده در تقابل با طرح لطیف و رنگ های ملایم کنتراست معنایی مطلوبی به اثر بخشیده است. تابلوی نقاشی شکوفا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی شکوفا 2

تومان 220/000

تابلوی نقاشی شکوفا 2، تابلوی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 30×10سانتیمتر می‌باشد. نحوه به کارگیری رنگ های تیره و روشن و همچنین استفاده از تکسچر برجسته سازی، نمایی از عمق و بعد را در اثر ایجاد نموده است. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. تابلوی نقاشی شکوفا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی شکوفا 3

تومان 650/000

تابلوی نقاشی شکوفا 3 با طرح گل و گلدان، تابلوی دکوراتیو در ابعاد 60×40 سانتیمتر می‌باشد. متریال به کار رفته در این اثر رنگ اکرلیک قابل شسشتو بر پایه آب بر روی بوم می باشد و طیف رنگ های مورد استفاده رنگ غالب سفید، و رنگ ها ی گرم  قرمز و سبز در ترکیب با رنگ مشکی هستند. تابلوی نقاشی شکوفا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی شکوفا 4

تومان 950/000

تابلوی نقاشی شکوفا 4 با طرح گل، تابلوی دکوراتیو به سبک برجسته در ابعاد 70×70 سانتیمتر می‌باشد. متریال به کار رفته در این اثر رنگ اکرلیک قابل شسشتو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا روی بوم دیپ می باشد. بوم های دیپ دارای لبه پهن هستند و ازهمین رو نیازی به قاب کردن ندارند و به طور مستقیم روی دیوار یا مکان مورد نظر نصب می شوند. تابلوی نقاشی شکوفا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی شکوفا 5

تومان 950/000

تابلوی نقاشی شکوفا 5 با طرح گل، تابلوی دکوراتیو به سبک برجسته در ابعاد 70×70 سانتیمتر می‌باشد. متریال به کار رفته در این اثر رنگ اکرلیک قابل شسشتو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا و ورق طلا روی بوم دیپ می باشد. بوم های دیپ دارای لبه پهن هستند و ازهمین رو نیازی به قاب کردن ندارند و به طور مستقیم روی دیوار یا مکان مورد نظر نصب می شوند. تابلوی نقاشی شکوفا به عنوان اثری فاخر از استاد هنگامه امیری نژاد برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی کهن الگو 1

تومان 3/500/000

تابلوی نقاشی کهن الگو، دکوراتیو به سبک برجسته بر روی بوم می‌باشد. فضای کلی اثر با نمایی از تلفیق نقوش سنتی و سبک مدرن، نمایشگر پیوند سنت و مدرنیته است. طرح اصلی تابلو عمق و بعد و کنتراست تیرگی و روشنی را ایجاد نموده است. با تماشای اثر کهن الگو از استاد هنگامه امیری‌نژاد، حواس و عواطف و خاطره‌های  نوستالژیک مشترک بین شما، دوستان و خانواده جایگاهی نو خواهند یافت. تابلوی نقاشی کهن الگو به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی کهن الگو 2

تومان 1/600/000

تابلوی نقاشی کهن الگو 2، ک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 70×70 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. فضای کلی اثر تداعی گر غوغای جهان و همچنین سبک سوررئالیسم می‌باشد. تابلوی نقاشی کهن الگو به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی کهن الگو 3

تومان 1/500/000

تابلوی نقاشی کهن الگو 3، ک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 70×70 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. فضای کلی اثر تداعی گر غوغای جهان و همچنین سبک سوررئالیسم می‌باشد. تابلوی نقاشی کهن الگو به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی کهن الگو 4

تومان 950/000

تابلوی نقاشی کهن الگو 4، یک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 70×50 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. تمامی قسمتهای تابلو به صورت چاپ دستی و شابلون های مخصوص و بدون استفاده و بکارگیری قلمو رنگ امیزی و چاپ شده است. تابلوی نقاشی کهن الگو به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی کهن الگو 5

تومان 350/000

تابلوی نقاشی کهن الگو 5، یک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 15×15 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم دیپ است. طرح کلی اثر به صورت خشتی و استفاده از نقوش اسپیرال دارای بافتی نسبتا برجسته و یکسان در سطح اثر نمایانگر فضای هنرهای سنتی می باشد. تابلوی نقاشی کهن الگو به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 1

تومان 1/600/000

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 1، یک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته با احتساب  قاب 2 سانتیمتری، در ابعاد  73×73 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. تفاوت رنگ و برجستگی های روشن و فرو رفتگی های تیره عمق و بعد تفکر برانگیزی به اثر بخشیده است. تابلوی نقاشی ناخوداگاه به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 2

تومان 230/000

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 2، یک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 10×10 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. با این اثر غرق در احساسات خویش به جهانی خیالی قدم بگذارید. تابلوی نقاشی ناخوداگاه به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 3

تومان 280/000

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 3، یک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 30×10 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. تفاوت رنگ و برجستگی‌های روشن و فرو رفتگی‌های تیره عمق و بعد تفکر برانگیزی به اثر بخشیده است. تابلوی نقاشی ناخوداگاه به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 4

تومان 260/000

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 4، یک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 18×13 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم دیپ بدو نیاز به قاب است. فضای سوررئال اثر، چشم و ذهن  هر بیننده ای را به عمق رنگ های در گیر و دار برجستگی های سفید می برد. تابلوی نقاشی ناخوداگاه به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 5

تومان 670/000

تابلوی نقاشی ناخوداگاه 5، یک تابلوی نقاشی دکوراتیو، به سبک برجسته در ابعاد 70×50 سانتیمتر می‌باشد. متریال ‌مورد استفاده در این اثر رنگ اکرلیک قابل شستشو بر پایه آب و تکسچر برجسته سازی با مقاومت بالا؛ روی بوم است. قسمتهایی از حرکات اسپیرال و چرخشی اثر با تکسچر به صورت برجسته از سطح بوم مجزا شده است. تابلوی نقاشی ناخوداگاه به عنوان اثری فاخر برای هدیه و دکوراسیون در مورمور عرضه شده است.

پکیج آموزش عکاسی مقدماتی هنگامه امیری نژاد

تومان 450/000

فقط با ﭘﮑﯿﺞ ﺁﻣﻮﺯش ﻋﮑﺎﺳﯽ ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﯽ ﻫﻨﮕﺎﻣﻪ ﺍﻣﯿﺮﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﺗﺎﺭﯾﺨﭽﻪ ﻋﮑﺎﺳﯽ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺟﺎﻣﻊ ﮐﺎﻣﻞ، ﺑﺎ ﭘﯿﺪﺍﯾﺶ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻫﺎ، ﺷﮑﻞ ﮔﯿﺮﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻋﮑﺴﻬﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻋﮑﺎﺳﺎﻥ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ؛ ﺑﺎ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﺍﺟﺰﺍﯼ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﻫﺎﯼ ﻋﮑﺎﺳﯽ ﺩﯾﺠﯿﺘﺎﻝ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﻮﺭﺩﻫﯽ ﻧﻮﺭﭘﺮﺩﺍﺯﯼ ﺻﺤﯿﺢ ﺳﺎﯾﺮ ﺗﮑﻨﯿﮏ ﻫﺎﯼ ﺍﺳﺎﺳﯽ ﺟﻬﺖ ﺩﺳﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻋﮑﺲ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﺴﻠﻂ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺷﺪ.

پکیج آموزش مبانی ترکیب بندی در عکاسی هنگامه امیری نژاد

تومان 450/000

فقط با ﭘﮑﯿﺞ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺑﻨﺪﯼ ﺩﺭ ﻋﮑﺎﺳﯽ ﻫﻨﮕﺎﻣﻪ ﺍﻣﯿﺮﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺁﺷﻨﺎﯾﯽ کامل با ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻫﻨﺮﻫﺎﯼ ﺗﺠﺴﻤﯽ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺟﺎﻣﻊ ﮐﺎﻣﻞ، ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺭﺍهکارهای ﻋﻠﻤﯽ ﻋﻤﻠﯽ ﺟﻬﺖ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻋﮑﺲ ﺑﺎ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺑﻨﺪﯼ ﮐﺎﺩﺭﺑﻨﺪﯼ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻣﺴﻠﻂ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺷﺪ.