چرا باید بخرم

کتاب کراس فیت فدراسیون

کتاب کراس فیت فدراسیون سجاد عارفی نیا

کتاب کراس فیت فدراسیون

باید بدانیم

تنها منبع معتبر آموزش کراس فیت فدراسیون

اولین و تنها کتاب معتبر کراس فیت در ایران که منبع رسمی مربیگری کراس فیت و مدرسی در ایران است برای اولین بار در ایران توسط مورمور نام اول خدمات ورزشی ایران قابل دانلود شد.

این کتاب منبع آموزشی کراس فیت در دوره های فدراسیون همگانی جمهوری اسلامی ایران است. تمام دوره های آموزشی کراس فیت اعم از مربیگری کراس فیت و مدرسی کراس فیت بر اساس این کتاب انجام می شود. 

دکتر سجاد عارفی نیا بعد از تالیف این کتاب و به عنوان اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت در ایران بر اساس این کتاب ساختار کراس فیت ایران را پایه گذاری نمود تا به علاقمندان با داشتن کاملترین و قوی ترین سیستم آموزشی بر اساس کتاب کراس فیت در سراسر کشور بتوانند تمام نیازهای آموزشی خود را رفع نمایند.

دکتر سجاد عارفی نیا اولین رئیس کمیته آموزش کراس فیت ایران و ساختار ساز آموزشی کراس فیت ایران هستند و اولین دوره رسمی آموزش مربیگری کراس فیت در ایران را برگزار نمودند ایشان همچنین بعد از برگزاری اولین سمینار آموزشی کراس فیت در ایران، به عنوان مدرس در ششمین دوره بین المللی مربی بدنساز در پژوهشگاه تربیت بدنی با حضور برترین اساتید ورزشی و ملی از خارج و داخل ایران به آموزش کراس فیت پرداخت. اولین سمینار آکادمیک کراس فیت نیز بر اساس این کتاب آموزش داده شد.

qGkYPL1OYVIpUySpXXIVu3qE0b2fdMJIcrJy6HQ89oXnj3rddee+21187af+ylZhcwO09lAAAAAElFTkSuQmCC

مجموعه کتاب‌ های استاد سجاد عارفی نیا که به صورت انحصاری توسط مورمور ارائه و عرضه می‌شود. تمامی کتاب ها منبع فدراسیون و دوره‌ های مربیگری و مدرسی و در نوع خود منحصر به فرد، جامع، کاربردی و خود آموز است.

یک بار خرید و دریافت بروزرسانی های رایگان کتاب به صورت دائمی ابتکاری منحصر به فرد از مورمور است.

روش پاک کردن کش و کوکی

باید بدانیم

ساختار سازی کراس فیت ایران

سجاد عارفی نیا نویسنده اولین کتاب کراس فیت و تی آر ایکس و فانکشنال در ایران به عنوان برگزار کننده اولین دوره های آموزشی کراس فیت و  تی آر ایکس و فانکشنال در کشور و مشاوره پژوهش های متعدد توانست به ورزش های نوین در ایران ساختار دهد و کتاب ایشان با فروشی بسیار بالا در تمام نقاط کشور به دست علاقمندان رسید. 

آموزش های علمی و عملی به صورت کاربردی و ایجاد مبانی مربیگری علمی و اصولی در این رشته ها باعث ایجاد رشد و علاقه بیشتر در ورزشکاران شد. هر آنچه که باید از مربیگری مدرسی بدانید توسط دکتر سجاد عارفی نیا در دوره های آنلاین آموزش داده شده است. برای یادگیری اصول علمی و عملی تی آر اکس هرگز نباید وقت، انرژی و هزینه خود را هدر دهید چرا که این رشته ها در ایران با سجاد عارفی نیا موضوعیت علمی و عملی یافتند.

روش پاک کردن کش و کوکی

دسترسی

روش پاک کردن کش و کوکی

یک نمونه از مسابقات کراس فیت

آنلاین بدون فیلتر شکن ببین

کتاب کراس فیت فدراسیون سجاد عارفی نیا

دوره ای جامع دقیق کاربردی

دوره جامع مربیگری کراس فیت

تماشای دوره | استاد سجاد عارفی نیا

دوره ای جامع دقیق کاربردی

دوره جامع برنامه نویسی کراس فیت

تماشای دوره | استاد سجاد عارفی نیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *