murmur.ir

مورمور

  • برای ارتباط با مورمور جهت مشارکت، همکاری، مشاوره و پیشنهاد یا فروش محصول از طریق فرم ارتباط در سریع‌ترین زمان ممکن مدیران مورمور پاسخگو هستند. در قسمت توضیحات هدف و درخواست خود را شرح دهید.

پیام شما به مورمور

نام و نام خانوادگی

CONTACT INFORMATION

IRAN

لطفا هر سوالی که دارید براحتـی مطرح نمایید از نظر ایده پیشنهاد همکاری تا مشارکت و فروش برای ما ایمیل بفرستید و ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار خواهیم نمود.

  • برای رفع مشکل یا راهنمایی فوری در خرید و دانلود یا تغییرات لازم برای حساب کاربری می‌توانید از پشتیبانی آنلاین استفاده نمایید. درنهایت تماس‌های تلفنی هم به کارشناسان آنلاین در واتس‌اپ ارجاع داده خواهند شد.
  • اگر دارای اثر یا محصولی خاص هستید و مایلید در مورمور عرضه نمایید لطفا عکس و اطلاعات محصول‌تان را از طریق دکمه زیر ارسال نمایید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به فروش برسید. بعد از ارسال نمونه اثر از طریق فرم زیر حتما به پشتیبانی در واتس اپ اطلاع دهید.

مورمور فروشگاه هدیه آنلاین

شما هم در فرهنگ خرید مشارکت کنید.

همکاری با مورمور

مورمور یک پلت فرم واسطه برای فروشنده‌ها نیست برخلاف تمام سایت‌های فروش که با هدف ارائه هرچه بیشتر محصولات فعالیت میکنند در مورمور هر محصول توسط متخصصین کارشناسی و با قیمت گذاری درست و دقیق ارائه می‌شود.

مشتریان مورمور نسبت به برند خریداری شده وفاداری بیشتری خواهند داشت. چرا که هدف مورمور فقط فروش محصول نیست و با کارشناسی و توضیح تخصصی به مشتریان آموزش خرید درست و دقیق را می‌دهد.

هدف مورمور حذف سردرگمی و کاهش هزینه‌های ناشی از عدم اطلاع و خریدهای نابجاست. پس مورمور با آموزش خرید درست علاوه بر عرضه محصولات با کیفیت و خاص به مشتریان خود نگاهی متفاوت برای خرید را آموزش داده است.

بزرگترین ناراحتی هر خریداری قطعا عدم اعتماد و اطمینان از تنوع محصولات و تفاوت قیمت‌هاست. مورمور با ارائه برترین محصولات به صورت تک قیمتی توانسته است خرید با اطمینان را برای مشتریان خود ارائه دهد.

برای ارائه محصولات خود در مورمور باید نگاه خاص و متفاوتی در زمینه فروش داشته باشید. هدف اول شما باید آموزش خرید و بعد ارائه محصول باشد. در این صورت مورمور تمام تلاش خود را در جهت عرضه محصولات بکر شما خواهد کرد.

ثبت سفارش و ارسال

اطلاعات ارسال و دریافت

خرید در پلت فرم فروشگاه مورمور ساده و لذت بخش است. با مشاهده محصولات در فروشگاه مورمور و بررسی توضیحات با یک کلیک ساده محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید. در مورمور برای انتخاب محصولات متفاوت نیازی به انجام مراحل تکراری خسته کننده نیست.

در مورمور هر محصول به صورت دقیق تخصصی و با کیفیت با قیمت درست و با ثبات عرضه می‌شود پس برای هر محصول ارزش قائلیم و درخور نوع محصول و ارسال هزینه هم دریافت خواهد شد.

بعد از ثبت سفارش توسط شما، وابسته به نوع محصول و طبق مدت زمان ارسال هر محصول که در توضیحات محصول ارائه شده است مراحل ارسال با پیک یا پست پیشتاز انجام خواهد شد. بررسی 

هر سفارش به محض تایید وارد مراحل ارسال خواهد شد و هماهنگی با خریدار انجام می‌شود.

اطلاعات عمومی مورمور

مورمور | murmur

مورمور فروشگاهی آنلاین با محوریت هدیه آنلاین است. 

هدف مورمور خریدهای عاقلانه و عاشقانه است. پس مورمور هر خریدی با هر هدفی برنامه دارد.

مورمور برنامه های بلند مدت بسیاری دارد که در گام اول ارائه محصولات با کیفیت و خاص به صورت تک نرخی است.

محصولات مورمور به صورت خرید آنی و ثبت سفارشی ارائه می‌شود. در مورمور هنرمندان بزرگ کشور همکاری دارند بنابراین برای سفارش‌های هنری نیاز به پیش درخواست و ثبت سفارش است.

فروشگاه هدیه آنلاین

مورمور ارائه دهنده مشاوره خریدهای بهتر درست‌تر و عاقلانه به صورت هدفمند است. هر خریدی باید با هدف و درست انجام شود. مورمور تنها یک فروشگاه نیست بلکه مشاوران برتر توصیه‌های بسیاری برای نخریدن بعضی محصولات ارائه می‌دهند!

تمام محصولات مورمور دارای بهترین کیفیت ممکن هستند و هر محصولی با بررسی دقیق و حرفه‌ای معرفی و توصیه می‌شود.

مورمور با کاهش هزینه‌های خریدهای حاشیه‌ای در نظر دارد بهترین نگاه را برای هر خریدار ترسیم کند. بسیاری از خریدها غیر ضروری و اشتباه هستند که مدتها بعد از خرید به آن پی خواهیم برد.

مورمور متشکل از متخصصین حوزه‌های مختلف علمی هنری ورزشی مهارتی است که با دانش و تجربه بسیار در ارائه محصولات بکر و منحصر به فرد مشاوره و ارائه خدمات دارند.

بسیاری از محصولات مورمور به صورت انحصاری و با نگاهی خاص عرضه شده است. هدیه آنلاین ابتکاری است از مورمور

ارتباط با مورمور

ایران

تهران | قیطریه

Email:  [email protected]
Phone:  +98 910 908 7458


embed google map without api key