دانلود کتاب آکوانودل

تومان100,000
کد تخفیف 30 درصد اردیبهشت : ORDI

دانلود کتاب آکوانودل برای اولین بار در ایران

اولین و تنها کتاب آکوانودل در ایران که تنها منبع آموزشی تمرین در آب با آکوانودل است بعد از 5 سال توسط مورمور قابل دانلود شد. این کتاب منبع آموزشی مربیان و مدرسین ایران است. برای اولین بار در ایران مورمور نام اول خدمات ورزشی کتاب آکوانودل را با قابلیت دانلود ارائه داده است. دقت نماییم که تمام حقوق و هزینه‌های کسب شده از طریق این کتاب بنابرخواست استاد سجاد عارفی نیا صرف امور خیریه و نیازمندان خواهد شد.
اولین کتاب آکوانودل در ایران | تنها منبع رسمی آموزشی تمرین در آب توسط سجاد عارفی‌‌نیا و منصوره عارفی نیا در سال 1395 نگاشته شد و در فاصله اندکی این کتاب به چاپ‌های متوالی رسید و مقدمه‌ای مهم برای شکل گیری ساختار تمرینات هدفمند در آب شد.
در این کتاب به صورت کامل با شکل گیری تمرین در آب آشنا خواهید شد. استانداردهای تمرین در آب را فرا خواهید گرفت. به شیوه های استفاده و تنظیم آکوانودل مسلط خواهید شد. به کاملترین مجموعه تمرینات قسمت‌های مختلف بدن دسترسی خواهید داشت. دقیق و حرفه‌ای خواهید توانست به خلق تمرینات هدفمند با آکوانودل در آب بپردازید. استانداردهای اجرایی حرکات مؤثر در آب را یاد خواهید گرفت.

برای داشتن تمرین‌های هدفمند، ایمن و مؤثر، بهبود تندرستی و درمان آسیب‌ها و مشکلات جسمانی توصیه می‌شود از کتاب آکوانودل بهره‌مند شوید.

چرا اين کتاب ضروری است؟

ما در اين کتاب تمام قابليت‌هاي تمريني با آکوانودل را به صورت کاربردی مطرح کرده ام که شامل این موارد است:

·         بهترين تمرينات پايه
·         تمريناتي براي عضلات و گروه های عضلاني خاص
·         تمرينات مفرح و آرامشی
·         تمرينات گروهی و تیمی
برای مشاهده نمونه صفحات کتاب آکوانود